Stolarnia


Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oraz myśląc o dalszym rozwoju przedsiębiorstwa budowlanego RB Poziom, postanowiliśmy poszerzyć oferowany przez nas zakres usług, o wykonywanie mebli na wymiar. W tym celu stworzyliśmy stolarnię wyposażoną w nowoczesny park maszynowy, co w połączeniu z wykwalifikowanymi pracownikami pozwala zrealizować najbardziej oryginalne projekty i życzenia klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zapewniając fachową pomoc i doradztwo.

Naszymi klientami są osoby prywatne, instytucje publiczne jak i podmioty gospodarcze zlecające nam umeblowanie  obiektów biurowych, mieszkalnych czy usługowych. Współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz.

Wykonujemy zabudowy meblowe, kuchnie, szafy, garderoby, meble łazienkowe, różnego rodzaju elementy wyposażenia biur, mieszkań czy domów.

Oferujemy ponadto wykonanie na życzenie klienta wizualizacji 3D, dzięki której zleceniodawca zapoznaje się szczegółowo z rozkładem mebli oraz stosowanymi rozwiązaniami.

Produkowane przez nas meble cechuje solidność, precyzja oraz ciekawe wzornictwo. Do konstrukcji mebli używamy materiałów czołowych producentów.