Remonty


Remonty Łódź

Świadczymy usługi remontowe od 2006 roku. Nasz zespół tworzą doświadczeni, wykwalifikowani pracownicy, którzy podchodzą do powierzonych zadań z profesjonalizmem i pasją.
Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych pracach remontowych, adaptacjach oraz wykończeniach wnętrz. Szeroka specjalizacja umożliwia nam kompleksową obsługę przedsięwzięć – tworzymy projekty, sporządzamy kosztorysy oraz odpowiadamy za realizację.
Dopełniamy w imieniu klienta wszelkich formalności prawnych i administracyjnych. Dodatkowo każde zlecenie traktujemy indywidualnie, z pełną dbałością o rezultaty i satysfakcję inwestora. Projekty realizujemy terminowo i zgodnie z pierwotnymi założeniami. Świadczymy usługi budowlane zarówno dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.
Przeprowadzamy modernizacje:
– powierzchni biurowych:
– hal magazynowych,
– obiektów sportowych,
– lokali usługowych i gastronomicznych,
– pubów i dyskotek,
– sklepów, gabinetów lekarskich i innych.

Od 2006 roku zrealizowaliśmy szereg zleceń dla wielu uznanych klientów. Byliśmy odpowiedzialni m.in. za aranżację siedziby banku ING, która mieści się przy ulicy Kopcińskiego w Łodzi w budynku HAMMERmed. Projekt zakładał modernizację przemysłowego obiektu i dopasowanie wnętrz do wizerunku i potrzeb instytucji. Jakość naszej pracy została doceniona przez ekspertów branży budowlanej – Jury przyznało nam za ten projekt pierwsze miejsce w konkursie „Modernizacja roku 2010”. Możemy poszczycić się również tytułem Przedsiębiorstwo Fair Play, który uzyskaliśmy w 2009 roku.