Projektowanie


projektowanie wnętrz Łódź

P.B. RB Poziom oferuje wykonanie dokumentacji projektowej w branży architektonicznej, konstrukcyjnej, wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji oraz elektrycznej.
W szczególności specjalizujemy się w projektach aranżacji i wystroju wnętrz.
Służymy fachową poradą w doborze nowoczesnych technologii, materiałów. Nasi projektanci biorą pod uwagę upodobania Inwestorów i projektują wnętrza od stylowych do minimalistycznych.

Wykonujemy inwentaryzację pomieszczeń przeznaczonych do remontu, polegającą na dokładnym wymierzeniu pomieszczeń i sporządzeniu rzutów. Pracujemy także na bazie dokumentacji budowlanej dostarczonej przez Inwestora, którą weryfikujemy poprzez dokładne zmierzenie i naniesienie aktualnych wymiarów. Aby przybliżyć Inwestorowi ostateczny wygląd projektowanych pomieszczeń, wykonujemy wizualizacje, rozrysowujemy każdą ścianę pomieszczenia.

Projektowanie wnętrz rozpoczyna się od ustalenia upodobań, potrzeb i oczekiwań Inwestora. Dopiero po ustaleniu powyższych parametrów, proponujemy aranżację projektowanej powierzchni, a dalej dobiera materiały wykończeniowe.

Następnie, wspólnie z Inwestorem przeglądane są kolekcje mebli, materiałów wykończeniowych: tapet, farb, kafli, wykładzin itp. Projektant proponuje, Inwestor podejmuje ostateczną decyzje, co najbardziej mu się podoba, w jakim otoczeniu będzie się czuł najbardziej komfortowo.

Współpracujemy także z wykonawcami mebli projektowanych indywidualnie.

Projektant wnętrz proponuje kilka aranżacji, tak by ułatwić Inwestorowi podjęcie decyzji, która zaowocuje uzyskaniem perfekcyjnego projektu. Nadzoruje realizację prac na każdym jej etapie. Rozwiązuje na bieżąco wszelkie powstałe problemy, które zawsze mogą wystąpić podczas prac remontowych wykonywanych w obiektach starych.

Wykonujemy projekty wnętrz powierzchni biurowych, lokali użytkowych, mieszkań i domów.

Zachęcamy do współpracy z RB Poziom w zakresie projektowania.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z kilku wybranych realizacji. Każde z wnętrz jest autorskie. Powstało z zachowaniem ww zasad i stanowi wygodne i miłe otoczenie.