Generalne remonty


Generalne remontyNajwiększym atutem firmy RB Poziom jest wysoce wykwalifikowana i doświadczona kadra specjalistów w zakresie architektury, inżynierii czy prac wykończeniowych. Posiadamy sprawdzone w praktyce umiejętności optymalizacji kosztów i prawidłowej koordynacji poszczególnych etapów inwestycji. Dysponujemy także nowoczesnym sprzętem niezbędnym w profesjonalnych pracach remontowych. Dlatego sprawdzamy się jako rzetelny i terminowy wykonawca remontów generalnych. Zdajemy sobie sprawę z ogromnej roli terminowości w naszej branży, gdyż podczas remontu obiekt lub jego część jest wyłączona z normalnego funkcjonowania. Ustalamy zatem ramy czasowe inwestycji, w których możemy się zmieścić. Nie narażamy więc inwestora na niepotrzebny stres. Nasze przejrzyste wyceny nie zawierają ukrytych kosztów, a proponowane ceny są adekwatne do jakości usług.

Oferta remontów generalnych obejmuje pełen zakres tego typu prac. Remontujemy oraz modernizujemy mieszkania, lokale użytkowe, restauracje, wspólnoty mieszkaniowe itd. Jesteśmy elastyczni i odpowiadamy na zróżnicowane potrzeby klientów. Zapewniamy najwyższą jakość usług nie tylko dlatego, że strategię naszej firmy oparliśmy na długookresowej budowie renomy, ale także dlatego, że współczesny rynek charakteryzuje się zaciekłą konkurencją wymuszającą walkę o wymagającego klienta. Zawsze służymy pomocą i merytorycznym wsparciem. Przed przystąpieniem do remontu przygotowujemy dokładny harmonogram prac. Tłumaczymy co, jak i kiedy należy zrobić, by klient wiedział co dzieje się w jego domu. Remont generalny jest bowiem inwestycją na lata i warto zrobić go raz, a dobrze.

W zależności od oczekiwań inwestora oraz stanu obiektu zakres prac, na który składać się będzie remont generalny może być bardzo różny. To m.in. wymiana okien, wykuwanie dodatkowych otworów na drzwi wewnętrzne i burzenie ścianek działowych, układanie glazury, montaż nowej instalacji elektrycznej czy urządzeń sanitarnych, kucie tynków albo wymiana całych schodów. Są to więc prace bardzo inwazyjne, ale niezbędne. Dlatego klucz do sukcesu leży w zatrudnieniu dobrej ekipy, która zapewni jakość i terminowość, a na swoje usługi udzieli pisemnej gwarancji.