Firma


Jesteśmy budowlańcami z wykształcenia i z zamiłowania.

Firma nie odniosłaby sukcesu, gdyby fundamentem jej funkcjonowania nie była wysoka jakość świadczonych usług, która sprawia, że klienci sami polecają je swoim znajomym. Jakość nie byłaby zaś możliwa bez wiedzy, doświadczenia i zamiłowania do swojej pracy.

Przedsiębiorstwo RB Poziom tworzą ludzie od kilkudziesięciu lat profesjonalnie zajmujący się budownictwem. Aby pomyślnie przejść rekrutację do naszej firmy należy zweryfikować swoje umiejętności poprzez praktyczne testy. Poszczególni pracownicy regularnie przechodzą też specjalistyczne szkolenia branżowe, zwłaszcza w zakresie nowych trendów i technologii budowlanych.

Nasze ekipy remontowo-budowlane zrealizowały wiele inwestycji prywatnych oraz publicznych, przede wszystkim na terenie Łodzi i okolic. Dysponujemy rozległym portfolio. Zapewniamy szeroki zakres usług: od niewielkich remontów, poprzez prace instalacyjne oraz modernizacyjne, projekty i załatwianie kwestii formalno-prawnych, po budowę od podstaw domów czy hal różnego rodzaju.

Dzięki wieloletniemu rozeznaniu na rynku i kontaktom biznesowym mamy stały dostęp do dobrych materiałów budowlanych w hurtowych cenach. RB Poziom gwarantuje swoim klientom rzetelne doprowadzenie do końca każdego zlecenia, a także terminowość i zadowolenie na pokolenia. Równie poważnego podejścia oczekujemy od potencjalnych klientów, których marzenia zamieniamy w rzeczywistość.

Stawiamy na jakość i profesjonalizm.