Budownictwo


Oferta przedsiębiorstwa RB Poziom została opracowana z myślą o klientach biznesowych oraz indywidualnych, którzy poszukują najwyższej jakości usług budowlanych. Specjalizujemy się w kompleksowych budowach zwłaszcza dużych budynków o rozmaitych funkcjach: przemysłowych, biurowych, mieszkaniowych czy użyteczności publicznej. Zajmujemy się też modernizacją, tworzeniem kosztorysów i analiz. Siłą naszej firmy są ludzie, doświadczenie, technologia i zasady.

Ludzie to fundament każdego biznesu, dlatego starannie kompletujemy załogę. Zatrudniamy wyłącznie rzetelnych fachowców, którzy znakomicie znają się na swojej pracy i nieustannie doskonalą własne kwalifikacje. To wybitni specjaliści m.in. w dziedzinie materiałoznawstwa, hydrauliki, elektryki, mieszanek betonowych czy prawa budowlanego.

Doświadczenie jest niezbędnym atrybutem każdego dobrego fachowca. Tylko wieloletnia praktyka i mnogość zrealizowanych zleceń dają pewność, że poszczególne zadania zostaną wykonane w sposób prawidłowy. Dlatego współpracując z nami klient może mieć pewność, że znamy się na każdym szczególe naszej pracy, a nie dopiero się tego uczymy. Możemy to udowodnić udostępniając stosowne uprawnienia oraz referencje od dotychczasowych zleceniodawców.

Technologia to projektowanie i tworzenie obiektów budowlanych nowoczesnymi metodami i przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów. Technologia idzie do przodu wraz z duchem czasu, dlatego uznajemy za konieczne śledzenie branżowych nowinek i umiejętność dostosowywania się do trendów panujących na rynku. Nie zamierzamy być w tyle, ale bezwzględnie stawiamy na wysoką jakość. Budowane przez nas obiekty pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni i racjonalne zużycie energii.

Przez zasady rozumiemy preferowanie długookresowej budowy własnej renomy, a nie doraźnego zysku. Możemy zgodnie z prawdą określić się jako rzetelna, terminowa i profesjonalna firma, która dotrzymuje złożonych zobowiązań i stara się stanowić wzór do naśladowania na bardzo konkurencyjnym rynku. Każdy klient jest dla nas ważny i zasługuje na indywidualne podejście.

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Zobacz więcej