Budowa domów


Budowa domówDecyzja o budowie domu jest jedną z najważniejszych decyzji w życiu przeciętnego człowieka. Jest to też decyzja wywołująca wiele zrozumiałych emocji i wątpliwości. W grę najczęściej wchodzą bowiem wieloletnie zobowiązania finansowe. Istnieją różne warianty budowy domu. Wiele osób zdaje sobie sprawę, że bardziej niż na budownictwie zna się na zarabianiu, zatem woli powierzyć całe przedsięwzięcie jednej lub kilku profesjonalnym ekipom budowlanym. W zależności od indywidualnej sytuacji taka umowa może obejmować zarówno stan surowy zamknięty, jak i droższą, ale szybszą i zdecydowanie wygodniejszą opcję budowy domu pod klucz.

Z własnego doświadczenia wiemy, że klienci szukający firmy budowlanej mają szereg obaw. Obawiają się przede wszystkim kruczków w umowie, niespodziewanego i znacznego wzrostu kosztów, braku solidności i pracowitości ekipy oraz tzw. fuszerki. Dlatego warto wybierać firmy z udokumentowanym doświadczeniem zarówno w wykonywaniu stanów surowych, jak i dociepleń, instalacji elektrycznych, aranżacji wnętrz, wykończeń itd. Jako szanująca się firma oferująca kompleksowe usługi budowlane nie mamy nic do ukrycia. Nasi pracownicy i partnerzy są zawodowcami w swoich dziedzinach, więc klienci mogą mieć pewność, że robimy to co umiemy robić, a nie czego dopiero się uczymy. Jeśli szukają Państwo firm krzaków albo zatrudnionych na czarno „fachowców” z drżącymi rękami, to nasza firma nie jest dla Państwa. Szanujemy czas i pieniądze naszych klientów, a dotychczas wykonane zlecenia są tego najlepszym dowodem.

Dlatego jeśli mają już Państwo działkę budowlaną, to zachęcamy do niezobowiązujących konsultacji wstępnych z firmą RB Poziom. Wspólnie wybierzemy optymalny projekt domu, a następnie podpiszemy przejrzystą i korzystną dla obu stron umowę. Następnie załatwimy wszelkie formalności, w czym posiadamy doświadczenie równie duże jak w pracach budowlano-remontowych. Kolejno organizujemy niezbędne przyłącza i przystępujemy do prac, których zwieńczeniem będzie stan surowy. W zależności od zawartej umowy kontynuujemy inwestycję, by wykonać prace deweloperskie lub zostawić dom w stanie pod klucz. Potem będą Państwo mogli spełnić swoje marzenie o wprowadzeniu się do pachnącego nowością domu.